7.1
Takip Et

Fear The Walking Dead

Nick, eski bir kilisede kız arkadaşıyla uyuşturucu kullandığı gecenin sabahında uyandığında kız arkadaşının başka bir “şeye” dönüştüğünü görür ve kendisine zarar vermek isteyen sevgilisinden uzaklaşarak oradan hemen kaçar. Kaçarken de kendisine araba çarpar ve hastaneye kaldırılır. Ailesi başına geldiğinde gördüklerini açıklayamaz, orada bir şeyler olduğunu iddia eder ama kimse ona inanmaz. Şehirde ise o sırada pek fazla kimsenin henüz farkında olmadığı bir kaos havası hakim olmaya başlamıştır.

Öldüğü sanılan insanlar birden uyanmakta ve normal insanları ısırmaya çalışmaktadır. Böylelikle The Walking Dead’ten bildiğimiz gibi virüs yavaş yavaş insanları zombiye dönüştürmektedir. Ancak çoğu insan yeniden dirilen insanları nasıl öldüreceklerinin, hatta öldürmeleri gerektiğinin bile farkında değillerdir.

Hatta dışarıdan zararsız ve hasta olduklarına inandıkları bu insanların birdenbire asker ve polis tarafından öldürüldüğünü görmeye başlayan halk, masum insanları öldürdüğünü sandığı polis ve askere karşı isyana bile başlar. İşte başlayan kaos ortamı gün geçtikçe etkisini artırmakta ve yayılmaktadır.

Dizide, günden güne etkili olmaya başlayan zombi kıyametinin etkisi altında hayatta kalmaya çalışan bir grup insanı ve onların yaşam mücadelesini izleyeceğiz

Fear The Walking Dead

Fear The Walking Dead Bölümler

İzledikleri
Sezon
Bölüm İsmi

Yorumlar (0)